مجموعه: اخبار هنرمندان تعداد بازدید: 44

جیمی فاکس و کتی هولمز همسر سابق تام کروز به رابطه و ازدواج پنهانی خود پایان داده و جدا شدند

ازدواج و جدایی مخفیانه جیمی فاکس و کتی هولمز

جیمی فاکس به صراحت گفت: من مجردم. این جمله به معنای جدایی او از کتی هولمز است. آنچه جدایی جیمی و کتی را تأیید می‌کند حضور جیمی فاکس با جسیکا زوهر در مراسم پس از اسکار ۲۰۱۹ بود.

این چندمین بار است که جیمی فاکس ۵۱ ساله با جسیکا زوهر دیده می‌شود. پیش از اسکار آن دو در مراسمی خیریه که استودیو‌های بزرگ تولید برگزار کرده بودند دیده شده بودند، درآمد این برنامه به بیمارستانی در لس آنجلس اهدا شد.

جسیکا زوهر ستاره فیلم (دختر شایعه ساز) GossipGirl می‌باشد. کتی هولمز و جیمی فاکس در سال ۲۰۱۳ ازدواج و در سال ۲۰۱۸ پس از چند سال مخفی کاری، خبر ازدواجشان را منتشر کردند. اما این طور که به نظر می‌رسد سال ۲۰۱۹ سال جدایی آنهاست.

گفته می‌شد، این دو از ترس تام کروز ازدواجشان را علنی نکرده بودند. کیتی هولمز از ترس مخالفت تام کروز همسر سابقش، این ازدواج را مخفی نگه داشته بود.

کیتی هولمز و تام کروز یک دختر به نام (سوری) دارند، خانم هولمز نگران بود که تام کروز بخواهد او را به دادگاه بکشاند و او را در سرپرستی دخترش به دردسر بیندازد. پس از این ازدواج مخفیانه حالا هم خبر جدایی هولمز و فاکس به گوش می‌رسد.

جیمی فاکس بازیگر و کمدین آمریکایی است. بازی او در فیلم ری سال ۲۰۰۴ باعث شد جیمی برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر و یک جایزه گولدن گلوب بهترین بازیگر مرد فیلم موزیکال کمدی شود.

عکس جیمی فاکس و کتی هولمز

عکس جیمی فاکس و کتی هولمز

گردآوری:بلوط دانا
سایت سیمرغ
منبع:سیمرغ

مطالب مرتبط

نظر شما !!!
برو بالا
قالب تفریحی